Таку думку висловила прем’єр-міністрка Естонії Кая Каллас, пише The Guardian.

Так, прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан вже давно випробовує терпіння лідерів Європейського союзу.

Зокрема, він затримує вступ Швеції до НАТО, блокує підтримку України й протестує проти нових законів про міграцію. А потискання руки російському диктатору Володимиру Путіну може стати останньою краплею, яка переповнила чашу терпіння.

Це стає проблемою, яку ми повинні вирішити. У нас і раніше були різні думки, і нам вдавалося зберігати єдність, але щодо Угорщини це стає дедалі складніше. Ми – Європейський Союз, у нас є правила, за якими ми приймаємо рішення. Ми не маємо потужного інструменту для протидіїю

Естонська прем’єрка здивована тим, що Будапешт дотримується поглядів, які протилежні поглядам більшості країн-членів ЄС, а також залишається поза межами єврозони попри високу інфляцію. За її словами, саме Угорщина потребує Європейського союзу.

Нагадаємо, що прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан заявив, що хоче аби до Будапешту приїхала українська делегація перед схваленням допомоги від Європейського Союзу.

Угорський прем’єр також зауважив, що не планує вибачатися за свою зустріч з президентом Росії у Китаї. Він вважає свої дії правильними та, щобільше, пишається ухваленими рішеннями.

Фото: Getty Images