Триває відновлення електропостачання у населених пунктах Бучанського та Вишгородського районів області.

У Київській області тривають робти з налагодження постійного водо- та газопостачання. Про це повідомляє прес-служба обласної військової адміністрації.

Так, ситуація з відновленням водопостачння наступна:

Бучанська громада: у місті Буча повністю запущено водопостачання в усю систему.

Ірпінська громада: у місті Ірпінь КП «Ірпіньводоканал» запустили водопостачання повністю в усю систему міста, однак через відсутність електроенергії водопостачання у будинках поки що відсутнє за винятком 1-2 поверхів, де будинки географічно розміщені нижче водопровідних мереж. У повному обсязі працюють 7 свердловин.

У селищі Михайлівка-Рубежівка – заповнено водою водонапірну башту, де люди мають можливість набирати питну воду.

В селищі Гостомель – затоплено та вийшли з ладу дві насосні станції. Великі пориви на водопровідних мережах. Наразі фахівцями КП «Ірпіньводоканал» заповнено водою водонапірну башту, де люди мають можливість набирати питну воду.

У селі Козинці сьогодні у другій половині дня планується повністю відновити надання послуг з централізованого водопостачання.

Немішаєвська громада: села Микуличі та Клавдієво-Тарасове, селище Немішаєве – повністю відновлено надання послуг з централізованого водопостачання.

Макарівська громада: селище Макарів – частково відновлено електропостачання та частково централізоване водопостачання.

Бородянська громада: селище Бородянка – усі водопровідні мережі селища набрано водою, однак через суттєві пориви на водопровідній мережі та на 60% зруйнованої запірної арматури виникають перебої з постачанням води. Аварійні служби постійно працюють над ремонтом мереж.

Чорнобильський масив смт Бородянки – повністю забезпечено централізованим водопостачанням і водовідведенням, а це майже 30% усіх споживачів.

Запущено в роботу котельню на альтернативних видах палива, яка забезпечує теплом геріатричний пансіонат та ЦРЛ, лікарня також забезпечена централізованим водопостачанням.

Села Нове Залісся та Пилиповичі – повністю відновлено надання послуг з централізованого водопостачання.

Селище Димер – повністю відновлено надання послуг з централізованого водопостачання, однак через суттєві пориви у водопровідних мережах – бувають перебої у подачі води. Аварійні служби постійно працюють над ремонтом мереж.

Іванківська громада: селище Іванків – повністю відновлено надання послуг з централізованого водопостачання.

З 42 населених пунктів Іванківської громади, які мають централізоване водопостачання, у 34 повністю відновлено надання послуг з централізованого водопостачання. Через відсутність електричної енергії у 8 населених пунктах поки централізоване водопостачання відсутнє.

Електропостачання відновили у таких пунктах:

Вишгородський районповністю відновили електропостачання у селах Карпилівка, Нові Макалевичі, Піски, Степанівка, Романівка, Черемошна, Гута Межигірська, Козаровичі, Синяк.

Частково заживили села Жеревпілля та Олива.

Бучанський районповністю підключили села Мирча, Бондарня, Наливайківка, Миколаївка, Ніжиловичі, Мотижин.

Частково відновили електропостачання в містах Ірпінь та Буча, в селищах Гостомель, Немішаєве, Макарів, а також селах Бабинці, Блиставиця, Липівка, Калинівка.

Аварійно-відновлювальні бригади працюють далі.

Також за минулу добу частково відновили постачання газу у 7 населених пунктах області.

  • розпочали перші пуски газу на у селах Горенка та Кухарі;
  • тривають роботи з відновлення газопостачання у селах Рубежівка та селищі Бородянка;
  • виконуються аварійно-відновлювальні роботи системи газопостачання та підготовчі роботи до відновлення – по 9 населених пунктах, серед яких й місто Ірпінь та село Мощун.

З початку робіт в Київській області відновлено розподіл газу у 111 населених пунктах (105 повністю та 6 частково), зокрема:

  • Бучанського р-ну – у 62 населених пунктах;
  • Броварського р-ну – у 36 населених пунктах;
  • Вишгородського р-ну – у 12 населених пунктах;
  • Фастівського р-ну – у с. Ясногородка.

Без газопостачання залишається 9 населених пунктів, зокрема:

  • Бучанського р-ну – 8 населених пунктів (Мироцьке, Мощун, Дмитрівка, Забуччя, Ірпінь, Мар’янівка, Миколаївка, Почепин);
  • Вишгородського р-ну – 1 населений пункт (Нівицьке).

Фото: Фейсбук