З українських партій до об'єднання входить також "Голос" (з 2020 року).

Партія “Слуга народу” приєдналася до європейської партії “Альянс лібералів і демократів за Європу” (ALDE). Про це заявила голова партії Олена Шуляк, виступаючи на саміті Партії альянсу, що проходить у Дубліні, повідомляє прес-служба партії «Слуга народу».

Для нас партії, що входять до АЛДЕ, є зразками політичних сил, відданих спільним цінностям єдиної Європи. А в Україні сьогодні точиться боротьба за цінності свободи та демократії, боротьба за Європу та її майбутнє”, – цитує прес-служба звернення Шуляк.

За її словами, які наводить прес-служба, партія змогла запровадити найпослідовніші, системні та радикальні ліберальні реформи за часи незалежності України. Але реалізацію більшості з них перервало повномасштабне вторгнення Росії до України.

«Ми впевнені, що приєднання нашої партії до Альянсу лібералів та демократів буде значущою подією як для української, так і для європейської політики. «Слуга народу» посилить АЛДЕ так само, як Україна посилить Євросоюз. Водночас ми можемо більше. Разом ми переможемо!», – підсумувала Шуляк.

Альянс лібералів та демократів за Європу – європейська партія, що включає ліберальні та ліберально-демократичні партії, що переважно діють у країнах ЄС. На національному рівні партії-члени АЛДЕ беруть участь в урядах 12 із 27 країн ЄС. Початок офіційного партнерства з лібералами Європи допоможе численній партії українського парламенту заручитися підтримкою європейських колег в умовах, коли Україна захищає себе та всю Європу від російської навали, резюмували у прес-службі «СП».

“Слуги” вже з’явилися у переліку партій-учасниць ALDE. З українських партій, представлених у чинному скликанні Верховної Ради, до ALDE входить також “Голос” (з 2020 року).

Фото: Фейсбук