В адміністрації запевняють, що готуютсья до будь-якого розвитку подій.

У Київській міській військовій адміністрації стежать за діями ворога, тому що столиця є пріоритетною ціллю для захоплення російськими військами. Про це заявив начальник штабу КМВА Сергій Корнійчук, пише Київська міська військова адміністрація у Телеграмі.

Корнійчук зазначив: “Думаю, що кожен українець сьогодні знає, що на сході нашої країни точаться кровопролитні бої“.

На його переконання, кияни мусять розуміти, що намагання російських військ вийти на адміністративний рубіж Луганської та Донецької областей не спинить їх загарбницьких планів по захопленню України, у тому числі столиці.

Київ як столиця є пріоритетною ціллю для захоплення російськими військами“, – заявив начальник штабу КМВА.

За словами Корнійчука, “війна сьогодні стосується кожного, робити вигляд, що її немає і вона десь там далеко – неправильно. Тим паче, боротьба з противником ще декілька місяців тому була зовсім поруч. Як наслідок, ми маємо Ірпінь, Бучу, Гостомель, Макарів, Бородянку. Ці міста ще й досі оговтуються від варварства, заподіяного російськими військами“.

Тому ми стежимо за діями противника і повинні зробити все, щоб цього не повторити та підготувати місто до можливої оборони, за необхідності дати гідну відсіч противнику“, – заявив начальник штабу КМВА.

Раніше в КМВА заявили, що станом на початок червня армія рф не має достатніх людських та технічних ресурсів для повторного нападу на Київ. Але при цьому повідомили про будівництво додаткових укріплень для захисту від можливого наступу.

Водночас, в ЗСУ відзначають активність білоруської армії на південних кордонах країни.

Заступниця міністра оборони Ганна Маляр днями заявила, що киянам слід звикнути до того, що небезпека для міста тепер існуватиме завжди.

Фото: Фейсбук