Президент Folk Ukraine Ігор Добруцький, який займався організацією новорічного свята на Софійській площі минулого року, розказав про проєкт ялинки 2023.

Про це він розповів в інтерв’ю сайту realist.online.

“Зараз вивчаються всі можливості по встановленню головної ялинки. Обговорюються різні варіанти. Мер підтвердив, що ялинку буде встановлено. Ми працюємо, шукаємо партнерів і спонсорів, готуємось. Ескіз ялинки вже розроблено. Можу сказати, що цього разу ялинка буде не про новорічне диво. Цього року зовсім інша історія”, – розказав сайту Realist.Online президент Folk Ukraine Ігор Добруцький, організатор новорічного свята на Софійській площі.

Він уточнює, що розроблено декілька варіантів ескізів, якою може бути головна новорічна ялинка 2022-2023. Один із них ви можете побачити на ілюстрації.

Ялинка прикрашена іграшками в кольорах національного прапора, а також квітами і свічками. На маківці замість різдвяної зірки – тризуб.

Поки не відомо, де саме в столиці цього року поставлять ялинку, але вже розпочато роботу з підготовки до її встановлення.

Фото: realist.online