Про це повідомила громадська спілка «Київська асоціація об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельних кооперативів».

На захід запросили понад 300 фахівців із Києва та інших міст України.

Учасники заходу обмінюватимуться досвідом впровадження енергоефективних програм у багатоквартирних будинках. Обговорять проблеми у відношеннях з надавачами комунальних послуг, цифровізації ОСББ (Київ Цифровий. ДАХ, АртОфіс, Дія Підпис).

Під час форуму представлять найкращі впровадження технологій та новацій у будинках.

Своїм досвідом управління БКБ також поділяться іноземні гості (Латвія, Литва, Естонія, Азербайджан, Туреччина, Німеччина, Польща, США)

Центр Стресостійкості під час заходу презентує програму «Добре сусідство», а Ізраїльська коаліція травми проведе мінітренінг з психологом.

Спікерами у форумі оголошений радник заступника голови КМДА Олексій Тихонов та адвокат Юрій Кобзаренко. Очікуються також інші спікери.

Передбачено також залу у форматі “Відкритий мікрофон”:  кожен з присутніх може поділитися своєю історією, послухати інших, запитати поради у колег або навести приклад власного досвіду, познайомитися з колегами з інших міст та районів.