Повідомляється, що у місті прогресує тенденція самовільного встановлення нових засобів пересувної торгівлі.

Окрім щоденних демонтажів, з початку лютого працівники благоустрою зосередили увагу на перевірці та демонтажах нововстановлених тимчасових споруд у столиці. Про це повідомляє в.о. голови «Київблагоустрій» Микола Бойко у Фейсбук.

З його слів, у місті прогресує тенденція самовільного встановлення нових засобів пересувної дрібнороздрібної торгівлі та ТС.

Бойко наводить приклади окремих демонтажів за цей період:

Якщо тимчасову споруду демонтували, то відповідно до чинних Правил благоустрою Києва, власник може повернути своє майно зі штрафмайданчика. Але, звісно, не для того, аби знову незаконно встановити — про це наголошував неодноразово. Тих, хто нехтує правилами — чекає повторний демонтаж. Схожа ситуація була в Шевченківському районі. Отримав скаргу, що там з’явилась раніше демонтована купава. Тепер там вільно;

Окремі тимчасові споруди підлягають переміщенню, наприклад, зі зміною містобудівної ситуації у місті: у вказаний термін власник має самостійно перенести свою конструкцію відповідно до затвердженої схеми. Є такі винахідливі підприємці, які лишають і стару конструкцію, і встановлюють нову, вже за новою адресою. Так було на вул. Якуба Коласа — вул. Семашка. Вивчивши ситуацію, на локацію на вул. Семашка виїхали демонтажні бригади та перевезли споруду на штрафмайданчик. На вул. Якуба Коласа інспекція провела обстеження та склала акт, який буде передано для прийняття рішення щодо анулювання дозволів на розміщення;

Минулого року розпочали повне очищення міста від незаконних автомагазинів, автокав’ярень та інших засобів пересувної торгівлі. Раніше розповідав, що Голосіївський та Оболонський райони очистили від незаконних купав. Продовжуємо моніторити ситуацію щодо появи нових та вживати заходів. Цього тижня демонтували незаконні купави на Оболонському проспекті.

Крім вищезазначених адрес також було демонтовано ТС на таких локаціях:

  • вул. Гришка, 3А;
  • Героїв Севастополя, 36/1;
  • вул. Іллєнка, 54;
  • сквер Семашка (метро Житомирська);
  • біля метро Харківська;
  • вул. Січових Стрільців, 37/41 тощо.
Тим часом, Київреклама анонсувала локації демонтажу незаконної реклами з 21 до 25 лютого.
Фото: Фейсбук