Про це повідомляє Міноборони України.

Уряд ухвалив постанову, яка дозволить формувати повістки за допомогою Єдиного державного реєстру призовників, військовозобов’язаних та резервістів, що суттєво спрощує та прискорює процедуру. Така цифровізація надасть можливість забезпечити надсилання повісток поштою та зменшить паперове навантаження на ТЦК.

Окрім того, оператори ТЦК зможуть підписувати повістки за допомогою кваліфікованого електронного підпису. Раніше працівникам військкоматів доводилося вручну виписувати повістки, що займало багато часу та людських ресурсів.

Однак спосіб оповіщення військовозобовʼязаних не змінився – повістки й надалі будуть вручатися особисто або надсилатися поштою.

Нагадаємо, що 9 липня Кабмін упорядкував механізм централізованого друку та надсилання повісток військовозобовʼязаним поштою, який і містив у собі нові правила. Також важливо додати, що з 17 липня, згідно із законом про мобілізацію, представники ТЦК та СП матимуть право надсилати громадянам повістки поштою з описом вкладення та повідомленням про вручення за адресою місця проживання або реєстрації.