Про це повідомила прес-служба Міністерства соціальної політики.

У відомстві нагадали, що завдяки програмі субсидій малозабезпечені громадяни можуть оплатити не повну вартість житлово-комунальних послуг, а лише частину платежу, яка залежить від розміру середньомісячного доходу домогосподарства. Що менші доходи домогосподарства, то меншою є частка обов’язкової плати за житлово-комунальні послуги.

Для отримання житлової субсидії необхідно подати до органу соціального захисту населення відповідну заяву, а разом з нею і декларацію про доходи і витрати осіб, які звертаються за призначенням субсидії.

Подати ці документи можна особисто, або надіслати поштою чи в електронній формі через офіційний веб-сайт Мінсоцполітики.

Одна у Міністерстві можуть відмовити у призначенні субсдії, якщо прохач має прострочену на понад три місяці заборгованість за комірне, загальна сума якої перевищує 20 неоподатковуваних мінімумів доходів (340 гривень). Водночас, за наявності боргу житлову субсидію все одно може бути призначено за рішенням комісії, утвореної органами місцевого самоврядування, на підставі акта обстеження матеріально-побутових умов домогосподарства.

Також в Міністерстві нагадують, що існують механізми реструктуризації заборгованості споживачів з оплати житлово-комунальних послуг на підставі договорів з надавачами цих послуг.

Раніше ми писали про те, на скільки зросли ціни на газ за жовтень.

Фото: фейсбук