Про це повідомив головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський.

Він заявив, що деяким бригадам не вдається стримувати ворожі атаки й тримати позиції через недостатню підготовку, досвід і відповідальність командирів. Як підкреслив головком, ситуація на фронті залишається складною, але контрольованою.

Протягом трьох днів цілком стало зрозуміло чому у разі однакових показників укомплектування особовим складом, озброєнням та військовою технікою одним бригадам вдається стримувати ворожі атаки та тримати позиції, а іншим — ні, — зазначив він.

Сирський також зазначив, що велике значення має рівень підготовки й злагодженості штабу бригади, через який діє командир.

Тому в окремі бригади, де є проблеми з підготовкою штабу, мною відправлені групи фахівців для передачі досвіду та надання допомоги, — повідомив командувач.

Як зазначив Сирський, заслухавши командирів бригад та їхніх заступників, ухвалили всі необхідні рішення для забезпечення резервами, боєприпасами, дронами та іншим обладнанням.

Після звітів командирів бригад та їхніх заступників були прийняті рішення для забезпечення резервами, боєприпасами, безпілотниками та іншим обладнанням.

В окремих випадках, коли командир не володіє обстановкою, а дії та команди напряму створюють загрозу життю та здоровʼю підлеглих, я змушений приймати кадрові рішення, — наголосив Сирський.

Сирський відзначив дії бійців 54 ОМБр, які знищили дві колони бронетехніки противника влучним артилерійським вогнем і «грамотним мінуванням». Також він вшанував «стійкість і мужність» бійців 25 ОПДБр і 47 ОМБр у боях за Орлівку та Бердичі, а ще «рішучість і сміливість» воїнів 79 ОДШБр у відбитті ворожих атак в районі Новомихайлівки.

Відзначаю як позитив заміну однієї бригади на передньому краї після двох років безперервних боїв та переміщення в тил для відновлення боєздатності, — додав він.