Національна поліція оголосила про підозру чоловіку, який може бути причетним до вбивства молодої жінки у Голосіївському парку міста. Про це заявили сьогодні в Національній поліції.

Правоохоронці не називають імені підозрюваного, вказують лише що йому 44 роки. При цьому напередодні стало відомо про те, що у цій справі затримали столичного волонтера Сергія Бутка.

«У ході проведення першочергових слідчих дій під процесуальним керівництвом місцевої прокуратури через три доби ми встановили особу загиблої – це 30-річна мешканка Голосіївського району. А також встановили імовірного підозрюваного. Зібрано матеріали: це і покази свідків, матеріали огляду місця події, матеріали проведених невідкладних слідчих дій (обшуків). Це дало підстави слідчому за погодженням із процесуальним керівником пред’явити підозру 44-річному мешканцю міста Києва, який обгрунтовано підозрюється у скоєнні цього злочину» — повідомив начальник поліції Києва Андрій Крищенко.

Причиною вбивства могла бути квартира загиблої жінки, повідомили в поліції.

«Мотивом убивства киянки може бути бажання заволодіти квартирою потерпілої та її сестри. Слідчі проводять всі необхідні дії для встановлення спільників та інших фактів злочинної діяльності фігуранта, адже є матеріали, які вказують на те, що це – непоодинокий випадок», — додав Крищенко.

Також правоохоронці розповіли, що тіло жінки з вогнепальним пораненням голови виявили перехожі у Голосіївському парку 13 листопада вдень поблизу будинку № 60/3 по вулиці Ягідній.

Зауважимо, що деякі ЗМІ повідомили сьогодні про те, що Бутко міг зізнатися правоохоронцям у вбивстві, однак підтвердження цій інформації немає. Водночас дружина Сергія Бутка цю інформацію відкидає. У своєму Fаcebook жінка пише, що вчора її чоловіка відпустили, а сьогодні мали обрати запобіжний захід. Також вони повідомляє, що з її чоловіка намагалися вибити зізнання у вбивстві.

Фото: Нацполіція