Про це повідомив народний депутат України Олексій Гончаренко.

Зазаначається, що відтепер військові окрім зарплати у 20—25 тисяч гривень та бойових доплат в 100 тисяч гривень, мають право на доплату в 70 тисяч гривень за кожні 30 днів на передовій.

Одноразову винагороду в розмірі 70 тисяч гривень зможуть отримати бійці, які виконують завдання на лінії боєзіткнення з противником на відстані виконання бойових (спеціальних) завдань військовою частиною першого ешелону оборони або наступу до ротного опорного пункту включно. А також на території противника — зокрема на території між позиціями російських військових та Сил оборони, на тимчасово окупованій території України.

Крім того, Верховна Рада зобов’язала Кабмін розробити і внести на розгляд парламенту законопроєкт щодо ротації військовослужбовців в умовах дії воєнного стану, їхнього звільнення з військової служби та медико-соціальної реабілітації.

Раніше повідомлялося, що Кабінет міністрів України збільшив розмір державної соціальної допомоги дітям загиблих захисників і захисниць, які добровільно брали участь в обороні України, та не входили до складу добровольчих формувань територіальних громад (ДФТГ).