В аеропортах «Бориспіль» та «Львів» скоро будуть встановлені лабораторії для проходження ПЛР -тестів на коронавірусну інфекцію. Про це повідомив міністр інфраструктури України Владислав Криклій. Також міністр докладно пояснив, як пройти ПЛР-тест в аеропорту.

Проходити тести мають туристи, які прибувають з країн з високими темпами розповсюдження коронавірусу. Серед них багато країн, які користуються попурярністю українських туристів — Єгипет, Албанія, Хорватія, Чорногорія. Також ПЛР-тест знадобиться туристам, які виїжджають з України до тих країн, де обов’язково вимагають довідку про негативний результату тестування на COVID-19.

В іншому випадку для усіх прибуваючих обов’язковою буде 14-денна самоізоляція через додаток «Дій вдома» — повідомив Криклій.

«Забір матеріалу проводиться у пункті забору в аеропорту. Результати тесту будуть готові через 24 години, після чого ця інформація автоматично передається спочатку у Центр громадського здоров’я, а потім — у додаток «Дій вдома»… Тест оплачується виключно онлайн», — додав міністр.

Зробити тест, аби достроково закінчити самоізоляцію, можна буде не лише в аеропорту, а і у будь-якій акредитованій клініці — повідомив міністр інфраструктури.

Фото: скріншот Телеграм-каналу