Про це повідомляє Bloomberg.

Віцепрезидент Єврокомісії Віра Йоурова заявила, що платформи повинні діяти напередодні національних і європейських виборів наступного року.

Це багатомільйонна зброя масової маніпуляції, націлена як на росіян, так і на європейців та решту світу.

Вона додала, що, ймовірно, “Кремль та інші будуть активні перед нашими європейськими виборами”.

Оскільки Twitter було визначено як дуже велику онлайн-платформу, звісно, ​​існують зобов’язання, передбачені жорстким законом… Отже, моє повідомлення Twitter полягає в тому, що ви повинні дотримуватися суворого закону, і ми спостерігаємо за тим, що ви робите.

Відомо, що ЄС опублікував звіти про те, як великі технологічні компанії, включно з Facebook Meta Platforms Inc, Google Alphabet Inc. і TikTok ByteDance Ltd, справляється з боротьбою з дезінформацією.

Більшість платформ погодилися працювати з ЄС над добровільним кодексом поведінки, метою якого є встановлення галузевих стандартів для перевірки фактів та інших заходів.

Блок також виконав пілотний проєкт, щоб оцінити масштаби проблеми і показав, що суб’єкти дезінформації мають значно більше підписників в X і приєднуються до платформи пізніше.

Google повідомила блоку, що за перші чотири місяці року припинила діяльність понад 400 каналів, залучених до операцій російського впливу. Meta заявила, що розширила партнерство з перевірки фактів 22 мовами в ЄС.

Нагадаємо, що 27 травня соціальна мережа X (Twitter) вийшла з добровільного кодексу практики Європейського Союзу щодо дезінформації.

Фото: getty images