Про це в етері КИЇВ24 розповів військовий аналітик Денис Попович.

Сирський командував не тільки сухопутними військами, хоча це більша частина війська. Але тепер він буде командувати усіма ЗСУ. Він буде відповідати тепер за всю країну, у військовому сенсі. Це значне розширення його повноважень.

Військовий аналітик наголосив, що дуже важливо для досягнення вищих цілей аби в діяльність Олександра Сирського ніхто не втручався.

Важливо, щоб він отримав всю повноту цих повноважень і повністю взяв на себе командування ЗСУ. Це важливо, щоб в його діяльність ніхто не втручався. Відповідаючи на ваше питання, то це мають бути нові питання до ведення бойових дій. 

Зміна Головнокомандувача ЗСУ: що відомо

Ввечері четверга, 8 лютого, Зеленський повідомив про рішення звільнити з посади головнокомандувача Збройних сил України Валерія Залужного. Натомість новим головнокомандувачем Збройних сил України був призначений Олександр Сирський.

Що відомо про нового Головнокомандувача ЗСУ?

Новий керманич Збройних Сил України — генерал-полковник Олександр Сирський — за час повномасштабної війни став одним із найбільш впізнаваних облич українського військового командування. Він очолював оборону Києва та керував стрімким контрнаступом ЗСУ на Сході.

Олександр Станіславович народився 26 липня 1965 року в селі Новинки Владимирської області Росії. У 1986-му році закінчив Московське вище військове командне училище.

Сирський із відзнакою закінчив Академію Збройних Сил та Національний університет оборони. Пройшов всі етапи служби в армії — від командира взводу до заступника начальника Генштабу ЗСУ.

На початку 2000-х Сирський командував 72-ю механізованою дивізією у місті Біла Церква. У 2013 році обіймав посаду заступника начальника Головного командного центру ЗСУ, відповідав за співпрацю з НАТО. На початку воєнного конфлікту на сході України у 2014 році Сирський очолив штаб АТО.