Велодоріжка на вулиці Івана Франка у Києві майже готова до експлуатації. Комунальникам залишається лише укласти останні елементи покриття — повідомляє сторінка Департаменту транспортної інфраструктури КМДA у Facebook.

Довжина доріжки складе 250 метрів. Вона має стати останньою частиною веломаршруту, який також включатиме 400-метрову велосмугу на вулиці Липинського та київський Велотрек. До кінця тижня комунальники обіцяють також впорядкувати тутешні тротуари та паркувальні місця.

Так народжуються столичні велодоріжки ?

? Так народжуються столичні велодоріжки. На фінішній прямій ремонтні роботи в історичній частині Києва – вул. Івана Франка. Тут облаштовують нове дорожнє покриття та велодоріжку довжиною 250 м. Вона приєднається до нещодавно влаштованої велосипедної смуги по вул. В’ячеслава Липинського, а в майбутньому до бульв. Т. Шевченка і Б. Хмельницького.Також тут повністю ремонтують тротуари з урахуванням потреб людей з вадами зору та встановлюють нове LED-освітлення. До кінця наступного тижня упорядкують зону для паркування авто, де будуть передбачені місця для автомобілів людей з інвалідністю.

Опубліковано Департамент транспортної інфраструктури КМДА Пʼятниця, 10 липня 2020 р.

Нагадаємо, це вже не перша велосмуга, яку цього місяця презентували комунальні служби.