Про це повідомляє Liga.net.

За словами велосипедистів, В’ячеслав Москалевський збив двох людей. Сам керівник Roshen заявив, що переїхав лише велосипеди і шкодує про конфлікт.

У Facebook-профілі компанії echelon, яка займається організацією велосипедних тренувань, з’явився допис про те, що на Обухівському шосе колону велосипедистів підрізав водій на Audi Q7, нібито зачепивши дзеркалом інструктора.

«Неприємний інцидент сьогодні стався на нашому ранковому тренуванні. Рухались колоною велосипедистів в кількості 40 людей з прикриттям мікроавтобусом по Обухівському шосе в напрямку Києва. За 500 метрів до перехрестя біля ТЦ Мануфактура нас обігнало авто Audi Q7 #AA4007PH підрізавши з лівої сторони, чіпляючи дзеркалом одного з інструкторів», – йдеться у повідомленні компанії.

Неприємний інцидент сьогодні стався на нашому ранковому тренуванні. Рухались колоною велосипедистів в кількості 40…

Опубліковано echelon Четвер, 16 липня 2020 р.

Повідомляється, що цей автомобіль «робить такі викрутаси вже не в перший раз», тому спортсмени наздогнали авто на світлофорі біля ТЦ «Мануфактура» і вирішили з’ясувати, «чи з ним все нормально». Велосипедисти заявили, що двоє з них встали перед капотом автомобіля, щоб заблокувати йому рух до прибуття поліції.

Однак, «він побачив зелене світло і вирішив переїхати двох людей, проволочивши пару метрів по асфальту, і втекти з місця ДТП».

«Якимось дивом, хлопці залишились живі та не скалічені, весь удар на на себе прийняли велосипеди, які вщент зруйновані», – йдеться в повідомленні.

Велосипедисти викликали медиків, які, за їхніми словами, госпіталізували одного з інструкторів, але «серйозних травм, які б загрожували життю немає».

Також, за їхніми словами, поліція оформила ДТП.

У коментарі журналісту Liga.netВ’ячеслав Москалевський спростував цю версію подій.

Президент Roshen нічого не сказав про інцидент з «підрізанням», а почав з подій на світлофорі. За його словами, «агресивна команда» била по його машині, після чого кинула два велосипеда перед колесами. «Я не став чекати, поки авто рознесуть вщент, а проїхав через них», –сказав Москалевський.

Президент Roshen стверджує, що людей на велосипедах не було. Також він не пояснив, чому велосипедисти стали вести себе агресивно. Москалевський визнає свою неправоту в цьому конкретному епізоді. «Дійсно, тут був не правий… Я насправді готовий завдані збитки велосипедам відшкодувати в повному обсязі», – сказав він.

Водій заявив, що велосипедисти на трасі між Підгірцями та Києвом нібито порушують правила дорожнього руху. «Вони рухаються в кілька рядів і перекривають не менше однієї смуги…», – стверджує Москалевський.

При цьому він не уточнив, чи порушували велосипедисти і в цей раз. «Сподіваюся, що цей інцидент, не дивлячись на публічність, яка з’явилася, допоможе вирішити проблему, яка довгий час існує на цій ділянці дороги», – сказав президент Roshen.

На сайті поліції Київської області ні про які подібні ДТП не повідомляється.

Фото: Facebook