Про це заявив британський прем’єр Ріші Сунак під час спільної пресконференції з генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом, його цитує Reuters.

За його словами, одним із головних пріоритетів країни в оборонній сфері стане виробництво снарядів.

Ми поставимо оборонну промисловість Великої Британії на «воєнні рейки». Один із центральних уроків війни в Україні полягає в тому, що нам потрібні глибші запаси боєприпасів, а промисловість повинна мати можливість поповнювати їх швидше.

Він додав, що у зв’язку з цим уряд виділить додатково 10 мільярдів фунтів (приблизно 12,4 млрд доларів США) на виробництво боєприпасів.

Нагадаємо, 23 квітня президент України Володимир Зеленський поговорив телефоном з прем’єр-міністром Великої Британії Ріші Сунаком, який під час розмови повідомив про виділення найбільшого на цей момент пакета оборонної підтримки Україні. Окрім того, Зеленський та Сунак обговорили необхідність створення дієвої моделі конфіскації російських активів і поділилися очікуваннями від майбутнього Глобального саміту миру у Швейцарії та саміту Європейської політичної спільноти у Великій Британії.