Про це розповів в ефірі КИЇВ24 народний депутат України Данило Гетманцев.

Це законопроект Кабміна. Кабінет міністрів стикаючись з регулюванням сфери азартних ігор з боку комісії, прийшов до висновку, що таке регулювання є неефективним. Форма комісії, яка діє у складі 7 членів, тобто колегіальний орган, є неефективним.

Він розповів, що нині немає потреби у такому колегіальному органі. Тож Кабінет Міністрів України запропонував Верховній Раді перетворити комісію на службу чи агенство. Її могли б регулювати Міністерство цифрової трансформації або Міністерство фінансів.

Так чи інакше це було б органом центральної влади без колегіального статусу.

Раніше повідомляли, що Кабінет міністрів запропонував ліквідувати Комісію з регулювання азартних ігор та лотерей, яка займається ліцензуванням казино. Водночас варто зауважити, що законопроєкт №9256, який передбачає ліквідацію КРАІЛ, надійшов до Верховної Ради ще у травні 2023 року. Його ініціатором є прем’єр-міністр України.

Нагадаємо, раніше Комісія з регулювання азартних ігор та лотерей наголосила на незаконності зовнішньої реклами азартних ігор у форматі спонсорства, та анонсувала притягнення до відповідальності винуватців.