У середу, 21 грудня, Верховний Суд продовжив термін оренди однієї з ділянок на Осокорках у Дарницькому районі Києва для компанії-боржника «Контактбудсервіс». Відео судового засідання поширює спільнота Arkada Investors.

Мова про ділянку з кадастровим номером 8000000000:96:001:0008, площею 90,6379 га.

Експерт з питань містобудування Георгій Могильний пише у своєму Fb, що винесення такого рішення стало можливим з тієї причини, що представники КМДА неправильно подали касацію. З його слів, її подала особа, що неуповноважена і не є адвокатом, а суд таку касацію не мав права приймати.

Він додає, що рішення є неправомірним.

«Верховний Суд у травні підтвердив, що орендар має борги за оренду, тобто, за законом він не має права претендувати на оренду, а рішення Київради про розірвання договору було законним і Київрада мала подавати на перегляд справи за нововиявленими обставинами. А зараз комунальну землю за допомогою корумпованих суддів та чиновників Київради вкрали аферисти та шахраї» — пише він.

Нагадаємо, Київрада також мала розглядати питання продовження оренди ділянки екопарку, однак цього досі не сталося.

Зауважимо, ТОВ «Контактбудсервіс» винне понад 29 мільйонів гривень податкових зобов’язань та понад 200 мільйонів гривень за оренду землі.

Нагадаємо, раніше київський міський голова Віталій Кличко підписав розпорядження про добудову проспекту Петра Григоренка в Дарницькому районі аж до межі міста. Активісти припускали, що питання продовження проспекту Григоренка могло бути в інтересах компанії Stolitsa Group забудовника Владислави Молчанової, яка мала добудовувати ЖК «Патріотика на озерах» збанкрутілого банку «Аркада». Продовження вулиці мало пролягати озерами Тягле та Небреж, які мали стати частиною екопарку.

Перед тим КМДА презентувала проект екопарку «Осокорки». Однак столичні активісти розкритикували його з тієї причини, що проект представила раніше не відома ГО «Національний парк збереження та збагачення флори й фауни «Осокорки», створена лише 12-го жовтня 2021 року.

Мер Києва стверджував, що забудовниця Молчанова пообіцяла йому, що нові ЖК не вплинуть на майбутній екопарк «Осокорки».

Фото: Фейсбук