Верховний Суд скасував рішення про визнання недійсним договору про передачу в управління комунальному підприємству «Центр організації дорожнього руху» КВЦ «Парковий», йдеться у постанові суду.

Касаційну скаргу подали «Центр організації дорожнього руху» та Національне агентство з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА). Вони просили суд скасувати рішення Господарського суду міста Києва від 23 липня 2020 року та постанову Північного апеляційного господарського суду від 27 жовтня 2020 року, якими договір про передачу КВЦ «Парковий» в управління визнавався недійсним.

Судді Верховного Суду дійшли висновку, що суди попередніх інстанцій «помилково здійснили перевірку спірного договору на його відповідність вимогам чинного законодавства».

  • Касаційні скарги Комунального підприємства «Центр організації дорожнього руху та АРМА задовольнити.
  • Рішення Господарського суду міста Києва від 23 липня 2020 року та постанову Північного апеляційного господарського суду від 27 жовтня 2020 року у справі № 910/800/19 скасувати.

Крім цього, касаційна інстанція постановила стягнути із власника КВЦ «Парковий», компанії «Амадеус Ко», по 6723,5 гривень судового збору на користь АРМА та «Центру організації дорожнього руху».

Фото: Фейсбук