Про це повідомив виконавчий директор компанії YASNO Сергій Коваленко.
“По Києву ситуація складна. Сьогодні практично повністю відключають усі три групи водночас. Графіки, зрозуміло, не працюють. До всіх пошкоджених об’єктів, по яких тривають ремонти, додався щє інфраструктурний об’єкт через що світла немає на значній частині правого берега міста і подекуди – в області. Так само страждають усі райони. Зараз уся критична інфраструктура – лікарні, водоканали, метро – заживлена і світло є десь близько на 20% населення”, – зазначив він.
Він додав, що відключення електроенергії тривають по 10 годин і важко передбачити, коли вдасться повернутися до стабілізаційних відключень за графіком.
“Енергетики на всіх рівнях елементарно не встигають відновити функціональність системи між прильотами. Та сподіваюся, що завтра буде трошки краще. Найтемніша ніч перед світанком. Тому я впевнений, що ми вистоїмо”, – написав він у facebook.
Як ми писали, 19 грудня у повітряному просторі столичного регіону було зафіксовано 23 дрони-камікадзе іранського виробництва. 18 з них було збито силами ППО ЗСУ, однак внаслідок атаки в Києві було пошкоджено об’єкт енергетичної інфраструктури. Найбільше в столиці від дефіциту електропостачання страждають Оболонський, Подільський та Деснянський райони.
Фото: Відкриті джерела