Глядачам доведеться дотримуватися правил безпеки навіть під час сеансу.

Станом на день 2 липня продажі квитків відновила більшість столичних кінотеатрів: “Оскар”, “Лінія кіно”, “Планета кіно”, “Multiplex”, “Баттерфляй”, “Жовтень”, “Магнат”, “Супутник”, “Kinoman”, “Boomer”.

Попри відновлення роботи кінотеатрів з 2 липня, відвідучам навряд чи буде настільки комфортно переглядати фільми, як раніше.

Що змінилося? 

Наповненість залів не має перевищувати 50%. Відтак, кінотеатрам довелося вжити наступних правил безпеки:

  • відстань між місцями для глядачів має складати щонайменше 1,5 метра;
  • у залах, де кількість сидінь регулювати неможливо, розсадка має проводитися за шаховим принципом: місця попереду, ззаду, справа та зліва від глядача мають бути вільними;
  • масочний режим має діяти на усій території кінотеатру, включно з залами;
  • влаштовувати фан-зони на території кіонтеатрів заборонено.

Не дивуйтеся, якщо під час придбання квитків побачите наступну схему розсадки:

Схема розсадки у кінотеатрах мережі “Оскар”

Хто працює і що показують?

Зараз кінотеатри пропонують квитки на фільми, які демонструвалися до карантину, або на перевірені хіти  кількарічної давності – як, наприклад, “Темний лицар” 2008 року або “Вартові галактики” 2017-го. Деякі з них демонструють в тому числі і успішні українські стрічки – зокрема, “Мої думки тихі” та “Черкаси”. Коронавірус змусив загальмувати кіновиробництво в усьому світі, а тому гучних кінопрем’єр найближчим часом не передбачено.

Сеанси кінотеатрів мережі Multiplex
Сеанси кінотеатрів мережі “Лінія кіно”

Нагадаємо, за попередніми підрахунками, щомісячні збитки українських кінотеатрів через епідемію карантину склали близько 2 мільйонів доларів. Українські мережі кінотеатрів припинили свою роботу через епідемію коронавірусу ще у березні. Відтоді керівництво закладів робило усе для того, аби не збанкрутувати – пропонувало відвідувачам знижки на майбутні сеанси, стимулювало придбання квитків за передоплатою.

Фото: pixabay