Звести міст планують за 8-10 днів.

Військовослужбовці Державної спеціальної служби транспорту Міноборони України виконують завдання з відновлення мостів, які були зруйновані внаслідок бойових дій. Так, перед військовими фахівцями стоїть завдання приборкати швидку річку Тетерів в Іванківському районі Київської області, повідомляєАрміяІnform.

За такої швидкої течії — це досить складне завдання. Проте наразі все готове для забиття першої центральної палі, і зараз будемо її забивати. Загалом таких паль буде 77“, – розповів командир колійного батальйону підполковник Анатолій Пахолюк.

Під час проведення робіт на об’єкт в Іванківському районі приїхав голова Державної спеціальної служби транспорту Міністерства оборони України генерал-майор Богдан Бондар. Він пояснив, у чому полягає складність наведення мосту.

Міст, на будівництві якого ми наразі перебуваємо, плануємо «поставити на крило» за 8–10 днів. Він один із найскладніших, адже річка завширшки близько 50 метрів, тому потрібно буде на палі вкладати два мостові прольоти. Міст буде здатен витримати вантажні автомобілі вагою до 60 тонн. Але слід розуміти, що цей міст все ж таки тимчасовий, хоча наші інженери дають гарантію, що служитиме він 10 і більше років“, — зазначив Бондар.

Лише в Київській області вже відновлено вісім мостів, ще два незабаром будуть наведені.

За словами керівника ДССТ МОУ, після завершення будівництва об’єктів у Київській області, фахівці візьмуться за відновлення мостів на Харківщині.

Фото: Фейсбук