Про це повідомив Ярослав Юрченко.

За словами автора допису, саме Олена Толкачова є організатором і творцем унікальної системи супроводу й допомоги пораненим та піклування про родини загиблих – патронатної служби. Наразі за словами Юрченка, служба немає аналогів ані в державних структурах, ані в інших добровольчих формуваннях. Тому стаття про організатора такої служби у Вікіпедії має бути обов’язково.

Крім того, Вікіпедія на сьогодні один з найвідвідуваніших в Україні веб-ресурсів. Це потужна електронна зброя в разі наступу і броня в разі оборони. Тому її вкрай необхідно наповнювати українським змістом.

Зараз же статтю про Олену намагаються знести, арументуючи це недостатньою висвітленістю діяльності Толкачової-Гайки в інтернеті.

“Так, вона не піариться і згадок про неї дійсно менше, ніж про квір-активістів чи порнозірок (про яких статей у Вікіпедії – повно). Тож, давайте разом згенеруємо потрібні згадки! Ми, свідома українська спільнота, своєю активністю цілком можемо здолати безглузді правила, які зараз роблять широко розповсюджену дурню важливішою за справді заслужених людей”, – зауважив Ярослав Юрченко.

До слова, Олена Толкачова народилася 8 червня 1981 року в  Києві.  Закінчила Механіко-математичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка, за освітою – математик. До зими 2013/2014 років була підприємцем та активно займалася мотоспортом.

Дівчина активно долучилася до подій Революції Гідності, була співорганізатором та активісткою Правого Сектору Дарницького району. Власну підприємницьку діяльність припинила через військово-революційні події в Україні.

Фото: Фейсбук,скріншот