Про це йдеться в повідомленні Київського зоопарку.

У зоопарку розповіли, що через війну тварини, які утримуються у звіринці, відчувають нестачу спеціалізованих сухих кормів, що необхідні їм у період підготовки до появи дитинчат. Повноцінне харчування важливе не лише для постійних мешканців “Київзоо”, а й для понад 500 тварин, яких зоопарк прихистив з охоплених війною регіонів.

Сухі суміші, які передали Берлінські зоопарки — Zoo Berlin та Tierpark Berlin, збагачені необхідними вітамінами та мінералами для кожного виду звірів.

КИЇВ24
Київський зоопарк отримав допомогу. Фото: КиївЗоо/Facebook
КИЇВ24
Київський зоопарк отримав допомогу. Фото: КиївЗоо/Facebook
КИЇВ24
Київський зоопарк отримав допомогу. Фото: КиївЗоо/Facebook

У зоопарку наголосили, що правильна підтримка раціону тварин на початку весни важлива перед народженням нового потомства.

Тонну корисних смаколиків із цього вантажу отримав найбільший мешканець “Київзоо” — слон Хорас. 14 лютого він святкуватиме день народження. Хорас з’явився на світ у 2005 році в зоопарку Берліна — Tierpark Berlin.

“Дружба та співпраця між зоопарками Берліна та “Київзоо” є яскравим прикладом людяності та співпереживання, які не мають кордонів та надають нам сил та енергії дарувати добро людям і тваринам”, — зазначили у Київському зоопарку.