Про це розповів в етері КИЇВ24 народний депутат України Олексій Кучеренко.

Те, про що кажуть енергетики, графіки – це прогнозована ситуація. Враховуючи нинішній стан, бо ми розуміємо, що не все залежить від енергетиків. Колега з “Київських електромереж” каже, що, якщо в певний момент, коли буде дефіцит електроенергії, коли люди збільшать споживання, можливі планові відключення.

За словами експерта, на липень та серпень припадає найбільший пік літнього споживання енергії, що може стати причиною відключень.

У липні-серпні починається літній пік споживання. Люди вмикають кондиціонери, вони багато беруть потужностей. Або електроенергії не буде вистачати, або мережеві будуть обмеження.

Олексій Кучеренко додав, що мережі здатні подати одну потужність до одного регіону, якщо буде більше, то мережі можуть обмежити.

Мережі побудовані так, що вони можуть подати одну потужність до одного регіону, якщо буде більше, то мережі можуть обмежити. Енергетик попереджає, що вони розробили графіки планових відключень. Людей будуть повідомляти заздалегідь, в залежності від району проживання, який буде обмежено.

Нагадаємо, що в ДТЕК “Київські електромережі” заявили, що у Києві можуть запровадити графіки відключення електроенергії, якщо російські війська продовжать завдавати ударів по об’єктах енергетики.

За словами генерального директора «Київських електромереж» Дениса Бондара, весняні масовані атаки РФ на енергооб’єкти призвели до критичного стану енергосистеми України.