Спільнота “ЗооПатруль” у співпраці з художником Олександром Греховим та створили футболки та шопери з принтами врятованої у Бородянці кішки. Усі гроші від продажів спрямуюють на допомогу постраждалим від війни тваринам.

Про це повідомляється в інстаграмі зоозахисників.

“Любі, за багаточисленними проханнями! artpatrul.ua підготував для вас найстилініші футболки і шопери з кицею Шафою! 100% з продажів на порятунок тварин. Обов‘язковий щомісячний звіт буде в актуальному. Кожна копієчка піде на постраждалих від війни котиків та песиків”, – заявили зоозахисники.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений ЗооПатруль UA (@zoopatrul.ua)

Як ми писали, у Бородянці врятувалии кицю, яка опинилася у напівзруйнованому будинку. Тварину помітили на сьомому поверсі будинку, який розбомбили російські військові. Невідомо, скільки часу кішка пробула у будинку. Команді “Зоопатруль” вдалося врятувати тварину.

Користувачі в мережі жартують у мемах, що вираз морди тварини чітко відповідає внутрішній злості та ненависті до росіян.

Артем Гусев зазначив, що “киця з Бородянки – це обличчя українського народу. Побитого, але не скореного! Живого та сповненого люті!”

Фото: інствграм