Про це йдеться в повідомленні Міністерства юстиції.

У родичів Балицького конфіскували частки у статутному капіталі 9 підприємств, зокрема: ТОВ «Мелітопольський завод підшипників ковзання», ТОВ «Лігіон», ТОВ «ТелерадіоКомпанія МТВ-Плюс», ТОВ «Аквабіом», ТОВ «Автогідроагрегат», ПП «Бріз», ТОВ «БАСТІОН М-70», АТ «САЛЮТ» та ТОВ «АВІАЦІЙНА ГРУПА».

Центр протидії корупції пише, що загальний розмір статутних фондів цих підприємств перевершує 120 мільйонів гривень.

Також серед конфіскованого:

  • кілька квартир, житловий будинок, земельні ділянки в місті Мелітополь;
  • чотири легкових авто;
  • саморобне туристичне судно;
  • гроші, розміщені на банківських рахунках;
  • 4 літаки Cessna172RG та один літак Model 76, Duchess.

Водночас суд відмовив у конфіскації 10% частки у статутному капіталі ТОВ «БАСТІОН М-70», якою, за версією Мінʼюсту, опосередковано володіє батько Балицького.

Хто такий Євген Балицький

Євген Балицький — колишній нардеп від забороненої партії «Опозиційний блок». На початку повномасштабного вторгнення рф він одним з перших публічно підтримав російських окупантів. Після цього загарбники призначили його «губернатором» на захопленій частині Запорізької області.

Балицький займався організацією «референдуму» щодо «приєднання» Запорізької області до Росії. Під його керівництвом створювали незаконні «виборчкоми», у яких фальсифікували результати голосування. Після цього Балицький звернувся до путіна з проханням визнати регіон як новий субʼєкт російської федерації. 30 вересня 2022 року у Кремлі він підписав «договір про входження» Запорізької області до складу Росії.