Про це повідомив відомий український соціолог Павло Кутуєв на своїй сторінці у Facebook.

У контексті місцевих виборів, а особливо боротьби за посаду міського голови Києва, надзвичайно цікаві результати свіжого…

Опубліковано Pavlo Kutuev Середа, 8 липня 2020 р.

За словами Кутуєва, «У контексті місцевих виборів, а особливо боротьби за посаду міського голови Києва, надзвичайно цікаві результати свіжого соціологічного дослідження. На нас можуть чекати електоральні несподіванки».

Під час опитування респондентів попросили відповісти на питання: «Якщо б вибори Київського міського голови відбулися найближчої неділі, за кого б Ви проголосували…?». Аналіз відповідей вказав на лідерські позиції чинного мера столиці Віталія Кличка – 34,5%. Друге місце зі значним відривом − у шоумена Сергія Притули, третє − у головного санітарного лікаря України Віктора Ляшка.

Павло Кутуєв вважає, що основну конкуренцію Кличку може скласти Віктор Ляшко, якщо він піде в мери від партії «Слуга народу». Під час дослідження у респондентів запитали, хто має стати представником партії «Слуга народу» на виборах мера столиці. Лідирує Віктор Ляшко з 26,1%  голосів.

Kyiv Media - всі новини Києва

Дослідження проводилось у період з 29 червня по 5 липня (польовий етап – з 1 по 4 липня) дослідницькою компанією «Ю.С.С.». Методом телефонного інтерв’ю (САТІ) було опитано 1200 респондентів – постійних мешканців Києва віком від 18 років з урахуванням їх статі, віку та району проживання.

Нагадаємо, що вибори Київського міського голови відбудуться у 25 жовтня.

Фото: ussresearch.org.ua