Про це повідомляє пресслужба Міненерго.

Сьогодні відбулася зустріч заступників міністра енергетики Ярослава Демченкова та Світлани Гринчук із представниками Японського агентства міжнародного співробітництва (JICA).

За словами віцепрезидента агентства Андо Наокі, енергетична безпека має дуже важливе значення, і близько 40% допомоги, яку японська сторона надає Україні, – це підтримка енергетичного сектору країни.

Своєю чергою, Ярослав Демченков подякував японській стороні за підтримку, надану українському енергетичному сектору, а Світлана Гринчук зазначила, що Україна зацікавлена у поглибленні співпраці з агентством для посилення фізичного захисту енергооб’єктів.

Також заступниця міністра запропонувала представникам JICA долучитися до роботи в межах електронної системи AidEnergy, яка дозволяє в онлайн-режимі знайомитися з поточними потребами енергетичних компаній України і надавати оперативну допомогу.

Нагадаємо, що Україна та Норвегія домовилися про посилення співпраці в енергетичній сфері в рамках програми підтримки Нансена, яка передбачає надання Україні допомоги на суму 75 млрд крон.

Фото: Міністерство енергетики України