Про це Мішель заявив у своєму профілі в Twitter (Х).

Він висловив повну солідарність з фінським прем’єром Петтері Орпо та Фінляндією у зв’язку з рішенням про обмеження перетину східного кордону.

Вдячні за ефективні зусилля Фінляндії щодо захисту зовнішнього кордону Європи. Спроби Росії інструменталізувати вразливих мігрантів будуть зустрінуті відповідною реакцією.

Фінляндія закриває кордон з РФ. Що відомо

Фінляндія вирішила закрити чотири пункти пропуску на кордоні з Росією. Це пояснили великою кількістю біженців, які шукають притулку.

Пізніше стало відомо, що Фінляндія може повністю закрити кордон із Росією. Міністерство внутрішніх справ готує відповідний законопроєкт. Він має стати запасним заходом на випадок, якщо кількість прохачів притулку у Фінляндії різко збільшиться.

Уряд хоче побачити, як закриття чотирьох пунктів пропуску вплине на кількість осіб, які просять притулок, перш ніж вживати більш серйозних заходів на кордоні.

16 листопада премʼєр-міністр Фінляндії Петтері Орпо і голова МВС Марі Рантанен оголосили, що закриють пункти пропуску на східному кордоні країни, які межують з Росією, в ніч проти суботи й до 18 лютого 2024 року.

19 листопада стало відомо, що у Фінляндії починається зведення тимчасових огорож на кордоні з Росією. Збройні сили надають допомогу в будівництві прикордонникам.