Українські співачки alyona alyona і Jerry Heil, після другої репетиції свого номера на “Євробачення-2024”, різко піднялися в букмекерській таблиці.Так, якщо раніше артистки показували лише свої образи, то цього разу в коротенькому відео вони засвітили фрагмент шоу, а також продемонстрували, як співають наживо.

Схоже, єврофани позитивно оцінили виступ alyona alyona і Jerry Heil. Після відео з їхньої другої репетиції Україна почала різко підійматися в букмекерській таблиці. Якщо раніше артисткам пророкували п’яте місце, то нині ж з ймовірністю в 10% букмекери переконані, що alyona alyona і Jerry Heil привезуть до України четверте.

Щоправда, прогнози постійно змінюються. Цілком можливо, що виконавиці піднімуться ще вище. А от лідером у букмекерській таблиці лишається представник Швейцарії – співак Nemo, який представлятиме країну з піснею The Code. На їхню думку, виконавець переможе з ймовірністю в 22%.На п’яти йому наступає учасник від Хорватії – співак Baby Lasagna, який боротиметься за перемогу з композицією Rim Tim Tagi Dim.

Артист має невеличкий відрив з першим місцем, в саме в 1%.

Нагадаємо, перший півфінал “Євробачення-2024” стартує вже 7 травня. Саме тоді представниці України й будуть змагатися за вихід до грандфіналу. Редакція сайту вестиме текстову онлайн-трансляцію конкурсу і першою повідомить, чи вдасться alyona alyona і Jerry Heil вибороти місце в фіналі.

Поки ж пропонуємо вам дізнатися, де дивитися “Євробачення-2024”, а також імена всіх учасників та їхні пісні.