Про це розповіли в програмі «Київ.NewsRoom» телеканалу «Київ».

Підземний пішохідний перехід під Хрещатиком перетворили на мистецький простір. Там відкрилася відкрилася виставка робіт українських фотографів «From Ukraine with love» («З України з любов’ю»).

Перехід під Хрещатиком був тривалий час закритий, однак наразі його оновили, відкрили, та ще й перетворили на справжній арт-простір.

На території всього підземного переходу встановили близько 40 робіт сучасних українських фотографів. Біля кожної світлини – стікер із QR-кодом, за яким можна ознайомитися з іншими роботами митців та й, зрештою, замовити в них фотосесію.

До слова, виставки планують продовжувати, якщо не буде зафіксовано випадків вандалізму. Світлини, які є зараз, пробудуть у переході до 14 лютого.

Люди, які користуються цим переходом, – у захваті. Більшість із перехожих зазначають, що такі яскраві фотографії – те, що потрібно у звичних карантинних сірих буднях.

Однак не всі мешканці столиці бережно відносяться до створеного арт-простору. Дехто всіляко забруднює території переходу, чим псує атмосферу виставки.

Журналісти телеканалу «Київ» наголошують, що прекрасним усе ж потрібно насолоджуватися, а не намагатися зробити його жахливим.

До слова, цей підземний перехід облаштований камерами й перебуває під наглядом служби безпеки ЦУМу.

Фото: скріншот