Про це розповів секретар комітету Верховної Ради з питань національної безпеки і оборони Роман Костенко в етері КИЇВ24.

Тут питання не про особистості, а про Верховну Раду. Те, що зараз відбувається, зокрема, це щодо обмежень прав народних депутатів в країні – це відвертий злочин, за який чинна влада, однозначно, буде відповідати по закону. Тому що є закон навіть про воєнний стан, де написано, що заборонено обмежувати права народних депутатів.

Костенко зауважив, що саме в цьому і суть демократії: є народні депутати, це обранці, яких права не може ніхто обмежити, адже вони виступають від імені своїх виборців.

Тому це, ще раз кажу, злочин, і хто би там не був, Петро Олексійович або інший, нас нікого не випускають і намагаються обмежувати права. Влада намагається якось собі приписати перемогу, до якої ще дуже далеко.

Нагадаємо, що сьогодні експрезидент України Петро Порошенко повідомив, що прикордонники не випустили його у відрядження до Польщі та США та назвав це «антиукраїнською диверсією».

Пізніше стало відомо, що перший віцеспікер Верховної Ради України Олександр Корнієнко скасував відрядження нардепа і 5-го президента Петра Порошенка за кордон після отримання листа з грифом «Для службового користування», зміст якого він не може розголошувати.