Активістів та правоохоронців до приміщення кінотеатру не пускають.

З будівлі кінотеатру «Київ» невідомі особи вивезли обладнання на 70 тисяч євро. Про це повідомила у Facebook представниця Громадської Ради Ірина Ковальчук.

За її словами, про те, що з кінотеатру вивозять обладнання, стало відомо ввечері 23 липня. Майно, яке зараз знаходиться невідомо де, належить попереднім орендарям приміщення з «Культурного центру «Кінотеатр «Київ» — повідомила активістка.

«Муніципальна охорона» не пустила слідчу групу на місце можливого злочину В середу ввечері представникам двох…

Опубліковано Irina Kovalchuk Четвер, 23 липня 2020 р.

«Як відомо, представників Культурного центру – організаторів сотень міжнародних фестивалів – не допускають в приміщення, яким вони опікувалися 20-ть років, а коли рік тому їх посеред сеансу виштовхали на вулицю, все майно Культурного центру та документи так і залишилися в будівлі кінотеатру», — пише Ковальчук.

Коли активісти викликали на місце поліцейських, аби зафіксувати факт можливої крадіжки, охорона кінотеатру відмовилася пускати правоохоронців всередину. Ірина Ковальчук пише, що найближчим часом на місці колишнього кінотеатру може з’явитися новий офісний центр або супермаркет.

Нагадаємо, кінотеатр «Київ» не працює від травня 2019 року. Тоді КМДА не продовжила договір оренди з «Культурним центром «Кінотеатр «Київ» через занизьку запропоновану орендну плату — 47 тисяч гривень на місяць. Після нового конкурсу приміщення передали компанії «Сінема-Центр», яка зобов’язалася сплачувати понад два мільйони гривень щомісяця. Однак попередніх орендарів представники цієї компанії до приміщення кінотеатру відтоді не пускають. 

Компанія «Сінема-Центр» (мережа кінотеатрів “Сінема-сіті”) належить бізнесменам та екс-співвласникам телеканалу «1+1» Борису Фуксману и Олександру Роднянському.

Фото: «Культурний центр «Кінотеатр «Київ»