Будівельна компанія встановила паркан на вулиці Жилянській біля універмагу «Україна», де розташована зупинка трамваю «Площа Перемоги». Про це повідомляє депутатка Київради Ксенія Семенова у Фейсбук.

За її словами, забудовники не мають дозволу на встановлення паркану.

«Дозвільних документів вони якось не знайшли. Реєстри публічно не доступні» — вказує вона.

Це підтвердив і директор Департаменту міського благоустрою КМДА Тимур Ткаченко: «В них 2 земельні ділянки в оренді до 2036 року. Будь-які будівельні роботи за нашою інформацією там не можуть відбуватись, оскільки контрольну картку було видано виключно на утримання земельної ділянки. Станом на сьогодні контрольна картка прострочена. Будемо реагувати».

Семенова також додала, що звернулася до прокуратури і до військової адміністрації з проханням заборонити будь-які нові будівництва на час війни.

 «Всі київські активісти або на фронті, або допомагають фронту, і не можуть, та й не мають права зараз влаштовувати публічні масові протести» — пише вона.

Ділянка на Жилянській 148-162 перебуває в оренді ТОВ «Антуріон». Забудовник планує звести «житлово-громадський комплекс з приміщеннями адміністративного та торговельного призначення».

Раніше у Києві забудовник почав знесення історичних будинків в Цимлянському провулку.

Фото: Фейсбук