Про це повідомили в програмі «Київ. NewsRoom» телеканалу «Київ».

Мешканці будинку на бульварі Перова, 24 скаржаться на новостворене відділеня «Нової пошти», що облаштували на першому поверсі одного з під’їздів.

За словами місцевих жителів, працівники пошти кожні 2 години розвантажують посилки біля входу в під’їзд. Усе б нічого, але автівка, яка привозить пошту, загороджує прохід у будинок та лавку біля нього. Водночас мешканців обурює постійний шум від залізних ящиків із посилками.

Цікаво, що жителі будинку зверталися зі своїми скаргами до представників «Нової пошти» та до місцевого депутата. Киянам пообіцяли все вирішити найближчим часом, однак цього не сталося.

До слова, у цьому ж під’їзді є відділення «Укрпошти», однак вивантаження посилок цього оператора не заважає мешканцям будинку. Там усі коробки передають по спеціальній лінії, без шуму, а автівка не заважає проїзду.

Знімальній групі телеканалу «Київ» не вдалося зв’язатися з представниками «Нової пошти», однак місцеві жителі кажуть, що вони живуть у шумі вже понад 2 місяці й будь-які скарги марні.

Водночас мешканці будинку розповіли, що їх ніхто не попреджав про створення відділення. Орендодавець цього приміщення не порадився з місцевими жителями щодо такого орендаря.

Окрім цього, у «Новій пошті» планували навіть перебудувати прибудинкову територію для зручності вигрузки посилок у відділення. Однак небайдужі мешканці не дали цього зробити.

Доповнено 12 березня

Представники «Нової пошті» відреагували на ситуацію під відео сюжету на YouTube-каналі програми «Київ. NewsRoom» телеканалу «Київ».

У компанії пообіцяли, що 12 березня регіональний директор пошти відвідає це відділеня для з’ясування всіх обставин із мешканцями будинку. Повний коментар читайте тут.

Фото: Google Maps