Найяскравіший спогад Примаченка про оборону Києва – зустріч впритул із ворожим танком, який стрімко рухався вулицями Києва.

Про це розповів український художник та бізнесмен, нині – боєць одного з підрозділів Сил територіальної оборони Збройних Сил України міста Київ Петро Примаченко в інтерв’ю АрміяInform.

За його словами, війна для нього триває з 2014 року, він займався волонтерською діяльністю, а 24 лютого свідомо вступив до лав тероборони. Найяскравіший спогад Примаченка про оборону Києва – зустріч впритул із ворожим танком, який стрімко рухався вулицями Києва.

«На повному ходу російський танк пройшов біля площі Шевченка повз нас, потім помітив позицію і скерував у бік неї вогонь. Ми з побратимом перехрестилися, але в найвідповідальніший момент у танка закінчилися набої. Тому він «відпрацював» по нас із кулемета. На щастя, наші сусіди відкрили вогонь з NLAW та знищили ворога», – зазначив Примаченко.

Він додав, що найважче на війні – це загибель побратимів. І ще більш боляче від цинізму ворога, з яким той вбиває українців. «Найболючіше – втрачати близьких людей. Мого товариша – отця Максима – росіяни вбили, а потім проїхали по ньому танками. Більшого звірства і цинізму я в житті не бачив», – каже військовий.

Нині чоловік мріє про перемогу України, яку вбачає в тотальному знищенні росіян. Він уособлює війну України та Росії як протистояння добра і зла.

Фото: Фейсбук