Про це Юрій Ігнат розповів в етері КИЇВ24.

ЗМІ взяли матеріал Politico. Журналісти цього видання зверталися, щоб прокоментувати, що Київ захищений, ми, мовляв, хочемо всі міста як Київ зробити. Дійсно, ми б хотіли мати більше захисту по всіх регіонах України.

Юрій Ігнат зазначив, що росіяни використовують подібну інформацію для своїх ІПСО. Російські ЗМІ показують, ніби українське керівництво в Києві налагодило собі системи протиповітряної оборони. Речник наголосив, що велика номенклатура ППО в Україні є, але це не стосується саме фізичної кількості протиповітряної оборони.

Вони будуть зараз розповідати, що Київ захистили, а інші регіони ні. Це дуже небезпечно обговорювати такі речі, особливо в західних ЗМІ.

На разі, інші регіони теж захищені на достатньому рівні завдяки українській протиповітряній обороні й західними системами в тому числі. Речник розказав, що варто бути обережним у подібних формулюваннях аби не сіяти паніку та дезінформацію.

Нагадаємо, що 20 листопада видання Politico назвало Київ – найбезпечнішим місцем в Україні, завдяки західній протиповітряній обороні. Вони розповіли про деталі оборони столиці та назвали її рідкісним безпечним місцем, дивлячись на те, що Україна перебуває у стані війни та активних бойових дій.