Про це заявив мер Києва Віталій Кличко.

Фінансову допомогу в розмірі 13,4 тисячі гривень отримають 10 тисяч добровольців.

У КМДА пояснюють, що ці добровольці, як правило, виконували бойові завдання у вільний від основної роботи час, а також за власні кошти закуповували форму й спорядження.

«Із 24 лютого до 1 червня 2022 року в обороні Києва безпосередню участь взяли близько 10 тисяч добровольців добровольчих формувань, які виконували бойові завдання, як правило, у вільний від основної роботи час, за власні кошти закуповували військову форму та спорядження. Тому сьогодні Київ планує виплатити кожному добровольцю одноразову безповоротну фінансову допомогу у розмірі двох мінімальних зарплат – 13,4 тис. грн. Загалом на ці потреби необхідно спрямувати 134 млн грн. До кінця 2022 року місто виділило на підтримку добровольців 100 млн грн», – уточнив Віталій Кличко.

Окрім того, щоби заохотити містян вступати в територіальну оборону або допомагати волонтерською діяльністю, запровадили спеціальну відзнаку.

Нагадаємо, у Києві організовують виготовлення окопних свічок 26 листопада й оголошують про збір необхідних для цього матеріалів.

Фото: відкриті джерела