Про це Грін пише у своєму Twitter (X). Вона зазначила, що продемонструвати свою підтримку Україні можна не тільки фінансовою підтримкою, а й шляхом прямої участі на фронті.

Після серії дописів трампістка Марджорі Тейлор Грін “внесла 7 правок” щодо законопроєкту про виділення допомоги Україні для протистояння у війні з Росією.

Проте, вони навряд чи отримають підтримку серед законодавців, оскільки викликають здивування.

Одна із них вимагає, щоб будь-який член Палати представників, який проголосував за допомогу, був зобов’язаний вступити в Збройні сили України.

Грін каже: якщо ви хочете фінансувати війну, то вам треба йти на фронт. Також Грін каже, що Україна повинна “закрити всі свої біолабораторії” й надати дані про нібито дослідження уряду США. Вона також вимагає, щоб християнські церкви в Україні працювали без втручання уряду, а також проведення виборів. Зазначу, що системні антиукраїнські заяви Грін викликають критику навіть серед її республіканців, які кажуть, що вона руйнує партію.

Нагадаємо, Палата представників США оприлюднила текст законопроєкту фінансової допомоги Україні. Загалом планують виділити майже 61 мільярд доларів.

Оборонні видатки становитимуть близько 50 мільярдів. Зокрема 27 мільярдів доларів спрямують на військову допомогу Україні, 23 мільярди на поповнення арсеналів США. Також 9 з половиною мільярдів передбачено на економічну допомогу, зокрема на пряму бюджетну підтримку.