Про це головнокомандувач ЗСУ повідомив у своєму Telegram-каналі.

Це була підсумкова розмова, оскільки американський генерал цього тижня піде з посади.

Його посаду займе головнокомандувач американських Військово-повітряних сил Чарльз Браун. Браун буде другим в історії чорношкірим головою Об’єднаного комітету начальників штабів. Він також взяв участь в обговоренні українського фронту.

«Обговорили з партнерами ситуацію на фронті. Поінформував про перебіг оборонних та наступальних операцій. Обстановка контрольована. Наші воїни не допустили втрати жодної позиції. На деяких напрямках, попри шалений опір противника, продовжуємо рухатися вперед», – розповів Залужний.

Головнокомандувач зазначив, що також розповів своїм американським колегам про основні потреби української армії — засоби протиповітряної оборони, артилерія та боєприпаси.

Слід зазначити, що Марк Міллі обіймав посаду очільника Обʼєднаного комітету начальників штабів США з 2019 року. Він запам’ятався своєю роллю в зміцненні міжнародного альянсу на підтримку України та суперечливому виведенню військ США з Афганістану.

Нагадаємо, що у середу, 20 вересня, більшість членів Сенату США підтримала кандидатуру глави ВПС США генерала Чарльза К’ю Брауна на посаду очільника Генштабу США.

Фото: відкриті джерела