22 серпня на столичному острові Малий на Дніпрі відбудеться фестиваль електронної музики на воді — Річковий рейв.

Про музикальний фестиваль на воді повідомляють організатори — громадська організація «Чистий Дніпро» та «Київський Річковий».

Чистий Дніпро виступає співорганізатором благодійного фестивалю Київський річковий. Наша мета привернути увагу до…

Опубліковано Чистий Дніпро Пʼятниця, 24 липня 2020 р.

Фестиваль відбудеться біля мосту Патона на острові Малий, який зменшився майже в два рази за останні 40 років. Зароблені гроші підуть на зміцнення острова і берегової лінії Дніпра.

«Іноді по-справжньому важливі речі зникають з нашого життя повільно і непомітно. Найчастіше, просто тому, що ми вчасно не приділяємо їм уваги. Придбання квитка на фестиваль – це маленька крапля у великій важливій річці. Завдяки кожному з вас наступного року ми зможемо знову зібратись для танців та обіймів і відчувати, що цей острів — наш спільний дім», – кажуть організатори фестивалю.

Вперше у фестивальній історії України сцена розташуватиметься на баржі серед води. На острові буде фуд-зона і місце для пляжного волейболу. Поруч поставлять плавучий басейн, батути, зони для SUP та вейкбордингу і каяки. Лайн-ап фестивалю оголосять пізніше.

Вхід на фестиваль буде платним — перші п’ятсот квитків 400 гривень з урахуванням трансферу, для власників водного транспорту — 1000 гривень (всього 100 квитків), не залежить від кількості людей на борту.

Під час підготовки до фестивалю організатори активно долучають волонтерів, про це вони повідомляють у Facebook.

Команда Річкового оголошує денну вечірку для волонтерів! Ми дотримуємося принципу «отримуєш те, що віддаєш».Хоча б…

Опубліковано Київський Річковий Вівторок, 21 липня 2020 р.

До слова, організатори також зазначають про дотримання карантинних заходів під час фестивалю — дистанційна розмітка на кожній локації, санітайзери в зонах фуд-кортів, трансфер — лише за наявності маски. Для безпеки всіх відвідувачів — кількість квитків обмежена.

Фото: facebook