Про перспективи відносин в ефірі КИЇВ24 розповіла інтернка програми дослідження Латинської Америки та Карибського басейну центру «Українська призма» Анастасія Косенко.

Саме цей візит допоможе Україні зараз вибудувати більш конструктивний діалог надалі навіть із самою Аргентиною. Знаємо так, що Володимир Зеленський провів таку 20-хвилинну розмову з паном Хав’єром Мілеєм, коли він здобув перемогу на виборах.

У ЗМІ появилася інформація про те, що Аргентина може очолити організацію саміту Україна-Латинська Америка. І, зокрема, це також засвідчить ще й таке певне лідерство Аргентини в регіоні.

Окрім того, в цьому контексті ще хотілося б згадати, що Володимир Зеленський ще навесні під час свого виступу в режимі відеоконференції в парламенті Мексики звертався там з такою ініціативою для того, щоб Мексика виступила лідером. Проте, як ми бачимо, досі цього не відбулося. І тут, в принципі, прихід Хав’єра Мілея для України відкриває досить таки чудову можливість, аби все ж таки цей саміт Україна-Латинська Америка реалізувати.