Про це ідеться у його Телеграм-каналі.

«Приємно подякувати та нагородити особисто. Дякую, що боретесь за Україну, за український Донбас, за наших людей і за те, щоб українське життя перемогло російські руїни. Пишаюся кожним нашим воїном!» – сказав Президент.

Крім того, побував в одному із командних пунктів 41-ї окремої механізованої бригади, де заслухав доповідь командира бригади і відзначив захисників нагородами.

Свій внесок у “оновлення” стели на в’їзді до Донецької області зробив і президент. Володимир Зеленський залишив своє послання поруч із написами від військових та волонтерів.

“Завжди маємо цінувати людей, які роблять усе, щоб Україна жила й не підкорилась окупанту. І завжди маємо берегти памʼять про кожного й кожну, хто віддав своє життя, щоб вся Україна вистояла”.

Нещодавно четверо волонтерів самотужки відновили стелу на в’їзді до Донецької області. Для цього вони здерли наліпки підрозділів і зафарбували підписи бійців. Результат роботи показали у відео в Telegram-спільноті “Типичный Покровск”.

Але “оновлення” спричинило суперечки в соцмережах. Так, бойова медикиня добровольчого батальйону “Госпітальєри” Ірина Цибух назвала такі дії знищенням пам’яті.