Про це заявив президент Володимир Зеленський під час засідання Ради Україна-НАТО.

Ми говоримо про це прямо — для оборони нам потрібно ще сім Patriot або аналогічних ЗРК, і це мінімальна кількість. Вони можуть врятувати безліч життів і реально змінити ситуацію. У вас є такі системи. Будь ласка, — сказав президент.

Також Зеленський нагадав, що вже давно йде розмова про мільйон артилерійських снарядів для України. За його словами, їх треба нарешті доставити на передову.

Окрім цього українській армії необхідно більше далекобійної зброї, йдеться про ракети та артилерію. Чим більше такої зброї буде в руках українських солдатів, тим ближче буде мир. Президент нагадав, що Україна потребує авіації. На поточний момент існує винищувальна коаліція, тому Україні необхідна достатня кількість літаків, щоб реально здолати російський повітряний флот.

І п’яте — швидкість. Цього року нам не терпиться ухвалити рішення. Прошу вас якомога швидше розглянути наше прохання про вашу рішучість — кожен її елемент, — підсумував президент.

Нагадаємо, що раніше генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг заявив, що країни НАТО взяли на себе зобов’язання надати Україні більше систем протиповітряної оборони.