Президент України Володимир Зеленський разом з президенткою Єврокомісії Урсулою фон дер Ляєн, прем'єр-міністром Канади Джастіном Трюдо, прем'єрами Італії та Бельгії Джорджією Мелоні і Александром Де Кроо вшанували пам'ять полеглих захисників України. Вони поклали квіти до стіни пам'яті на Михайлівській площі.

КИЇВ24
Фото: Офіс президента

Про це йдеться в повідомленні Офісу президента України.

“Михайлівська площа. Стіна пам’яті. Разом з партнерами вшанували наших найхоробріших людей, які боролися заради України і свободи та віддали своє життя, щоб Україна – могла жити. Вічна слава і вдячність нашим героям”, – заявив Зеленський.

Очільник держави та іноземні лідери пройшли вздовж строю воїнів почесної варти.  Воїни почесної варти ЗСУ встановили вінки від президента та голів урядів Італії, Канади, Бельгії та очільниці Єврокомісії. Під звуки сурми присутні вшанували пам’ять полеглих захисників України.

 

Нагадаємо, що 24 лютого, у річницю повномасштабного вторгнення, до Києва прибула низка світових лідерів. До них належать президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн, прем’єр-міністри Італії, Канади та Бельгії, колишні прем’єри Великої Британії та Швеції Борис Джонсон і Карл Більд.

Читайте КИЇВ24 на інших платформах

Останні новини

Погода
24 Квітня 2024
Більше новин