Президент України Володимир Зеленський під час свого візиту до Аргентини провів зустрічі із лідерами Парагваю, Уругваю, Еквадору.

КИЇВ24
Фото: офіс Президента

Про це йдеться в повідомленні Офісу президента.

Зеленський подякував президенту Парагваю Сантьяго Пеньї за рішучу підтримку України в межах міжнародних організацій. Вони обговорили шляхи розвитку торгівлі між двома країнами.

Під час переговорів із главою Уругваю Луїсом Лакальє Поу український лідер подякував за позицію в межах Міжнародної морської організації на підтримку резолюції щодо впливу російського збройного вторгнення на міжнародне судноплавство. Особливу увагу приділили перспективі проведення саміту Україна – Латинська Америка.

А з президентом Еквадору Даніелем Нобоа Зеленський обговорив можливості розвитку двосторонньої співпраці у безпековій сфері, диджиталізації та торгівлі сільськогосподарською продукцією. Президент України також запропонував долучитися до імплементації Формули миру.

Усіх трьох лідерів Зеленський запросив відвідати Україну.

Для нас є дуже важливою підтримка та потужний об’єднаний голос держав Латинської Америки, які підтримують українських людей у війні за нашу свободу й демократію

Нагадаємо, 7 грудня стало відомо, що Президент України Володимир Зеленський поїде до Аргентини на інавгурацію новообраного президента Хав’єра Мілея. Запрошення для Зеленського є «чітким жестом» у бік України, на тлі проміжної позиції щодо війни, яку до цього зайняла адміністрація чинного президента Альберто Фернандеса.

Читайте КИЇВ24 на інших платформах

Останні новини

Погода
Більше новин