Про це Зеленський заявив у зверненні, опублікованому в Telegram.

На жаль, кількість загиблих може зрости. І цього не було б, якби Україна отримала достатньо засобів ППО та якби рішучість світу в протидії російському терору теж була достатньою.

Наразі триває рятувальна операція після російського ракетного удару. Люди досі знаходяться під завалами. Станом на цей час відомо про 20 постраждалих і 10 загиблих.

Президент України закликав партнерів надати Україні системи ППО, аби врятувати якомога більше життів.

Рішучість має значення. Підтримка має значення. Української рішучості достатньо. Потрібна достатня рішучість партнерів і достатня підтримка, яка її відображатиме.

Нагадаємо, що вранці росіяни завдали трьох ракетних ударів майже по центру міста, зафіксовано приліт по об’єкту соціальної інфраструктури. Внаслідок атаки є жертви та поранені. На місці працюють всі необхідні служби.

Чернігівський обласний центр крові оголосив про терміновий збір крові для допомоги пораненим.

Тривога в Україні 17 квітня

Повітряна тривога в Україні 17 квітня була оголошена спочатку у Києві близько 08:48. Пізніше до цього списку додалися ще три області – Чернігівська, Київська та Сумська.

Згодом повітряна тривога була оголошена у південних, центральних та східних областях України. У командуванні Повітряних сил ЗСУ попереджали про застосування балістичного озброєння.

Також повідомляється про вибухи в Одеській області та Кривому Розі. Інформація уточнюється.